U suradnji sa žumberačkim vikarom Milom Vranešićem,već se 18 godina održava likovna kolonija na Žumberku, te se na taj način promovira i pokušava oživjeti prelijepi žumberački kraj. Ovogodišnja likovna kolonija održana je u Lovačkom domu u Grandovici, a likovna djela nastala na koloniji biti će izložena u okviru izložbe u Gradskoj knjižnici Samobor u drugoj polovici godine.

 6114876

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.