U subotu u 17 sati na  Trgu kralja Tomislava u Samoboru upaljena je i četvrta adventska svijeća, anđeoska svijeća ili svijeća ljubavi. Molitvu je predvodio, svijeću i okupljene građane blagoslovio vlč. Alen Mažić, glazbom su događaj uljepšali župni zborovi Župe Krista Kralja iz Domaslovca, a pjesme su čitale članice Književnoga odjela Ogranka MH Samobor Nada Bošković, Koviljka Vlahović-Telišman i Fanika Šujster. Paljenju četvrte adventske svijeće nazočila je i gradonačelnica Grada Samobora Petra Šrkobot, a uvodno slovo održao je Gordan Črpić, predsjednik Ogranka Matice hrvatske u Samoboru.

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.