U 17 sati na glavnom gradskom trgu u Samoboru okupili su se mnogobrojni građani te članice i članovi Ogranka Matice hrvatske u Samoboru i članice i članovi udruge Etno fletno te su zajedno uz lijepu riječi i pjesmu te molitvu gvardijana franjevačkog samostana u Samoboru, fra Željka Janjića, sudjelovali u paljenju prve adventske svijeće. U ime Grada Samobora nazočili su potpredsjednik Gradskog vijeća Martin Komes i gradska vijećnica Zvjezdana Planinčić, a prigodnom riječju obratio se predsjednik Ogranka MH Samobor, Gordan Črpić.

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.