Prvi „Žumberački susreti u Stojdragi“, održani u subotu, 13. rujna u Župi svetog Jurja posvećeni su stojdraškom župniku Mili Vranešiću. Susretima su nazočili i predstavnici Ogranka Matice hrvatske u Samoboru, Nevenka Miklenić, voditeljica Likovnoga odjela i predsjednik Gordan Črpić koji su u ime svih članova Ogranka MH Samobor zapalili svijeću ispred biste pokojnog Mile Vranešića.

 

Prvi žumberački susreti Stojdraga 2025

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.