U srijedu 30. studenoga 2024. Sandra Sinković, potpredsjednica Ogranka MH Samobor i Lada Lokmer, tajnica Ogranka MH Samobor obišle su posljednja počivališta pokojnih članova Ogranka MH Samobor i znamenitih sugrađana te upalile svijeće u znak sjećanja na pokojne. Neka im je pokoj vječni i laka hrvatska zemljica.

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.