U samoborskom kafiću Fulir održane su Samoborske pjesničke večeri

na kojima su se predstavili pjesnici članovi Književnoga odjela Ogranka MH Samobor i gosti iz Svete Nedelje, Zagreba, Zaprešića, Ozlja i Republike Slovenije. Stihove su čitali: Nada Pandur Paar, Koviljka Vlahović-Telišman, Marijan Lončarić, Ljiljana Plavac, Katariha Pahljina, Ana Piršljin, Mijo Antunović, Miroslav Tičar, Maja Vidaković, Zoran Perović, Zvonko Jurčević, Snježana Mihajlović, Mica Štrbac, Jelena Boneta, Vedran Bokor i Vlatka Bošnjak, ujedno voditeljica Večeri. Glazbom je događaj popratila Lada Lokmer. 

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.