Vlč. Ante Bojanić predvodio je molitvu i blagoslovio 4. adventsku svijeću, svijeću ljubavi, uz pjesme zbora Župe Krista Kralja iz Domaslovca. Uvodno je okupljene građane pozdravio predsjednik Ogranka MH Samobor, Gordan Črpić, a svijeću je upalio Pavao Mihelić. Ovime je završeno Došašće - iščekivanje rođenja Isusovoga.

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.