Prije ljetne stanke održane su još jedne Samoborske pjesničke večeri. Okupljene pjesnike i goste u ime Grada Samobora pozdravio je Miran Šoić, a poezijom su Večer uljepšali:

Jelena Boneta, Željko Radovanović, Lidija Puđak, Jovo Mraović, Fanika Šujster, Koviljka Vlahović-Telišman, Nuša Tičar, Miroslav Tičar, Ljubica Dobranić, Zoran Perović, Marijan Lončarić, Zvonko Kupres, Snježana Mihajlović, Zdravko Škrapec, Mijo Antunović i Vlatka Bošnjak. Glazbom su događaj popratile Maja Cipek i Lada Lokmer (duo MaLa) te saksofonist Hajrudin Pašalić. Raznim delicijama iz vlastite kuhinje nazočne je počastio vjerni gost Samoborskih pjesničkih večeri, Hrvoje Barun. Program je vodila Vlatka Bošnjak.

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.