Na samoborskom glavnom trgu u subotu je upaljena i četvrta adventska svijeća, anđeoska svijeća ili svijeća ljubavi.

Uz predsjednika i članove Ogranka MH Samobor, molitvu je predvodio vlč. Josip Čulig, župnik Župe sv. Ivana Krstitelja iz Luga Samoborskog, uz đakona Župe sv. Anastazije, Domagoja Topića. U glazbenom dijelu nastupio je dječji zbor Župe Lug Samoborski. U ime Grada Samobora događaju su nazočili Petar Burić, zamjenik gradonačelnice i Miran Šoić, predsjednik Gradskog vijeća Grada Samobora.

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.