Uz vlč. Antu Bojanića i zborove župe Krista Kralja iz Domaslovca, upaljena je treća adventska svijeća, svijeća radosti, pastirska svijeća. Uvodno je, u ime Ogranka MH Samobor,
okupljene pozdravila Lada Lokmer, tajnica Ogranka MH Samobor. Adventske stihove pročitala je Vlasta Mažuranić, članica Književnoga odjela Ogranka MH Samobor, a zborovi Župe iz Domaslovca pjesmama su uveličali blagoslov. Svijeću je upalio Željko Žitković, zaposlenik poduzeća Komunalac iz Samobora, a događaju je nazočio i Petar Burić, zamjenik gradonačelnice Grada Samobora.

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.