U Gradskom muzeju u Jastrebarskom otvorena je samostalna izložba slika Milana Stunje pod nazivom „Emotivni transfer“. O izložbi je govorila Jelena Škrabe, u glazbenom programu nastupili su Branimir Požgajec i Zlatko Tušek. Milan Stunja slikanjem se bavi od 1979. godine. Sudjelovao je na mnogobrojnim likovnim kolonijama i skupnim izložbama u Hrvatskoj i inozemstvu. Iza sebe ima 15-ak samostalnih izložbi, a mnoga svoja djela darovao je u humanitarne svrhe.

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.