Treća adventska svijeća, svijeća radosti upaljena je u subotu 11. prosinca 2021.  na Trgu kralja Tomislava u Samoboru. U ime Ogranka MH Samobor obratio se predsjednik Gordan Črpić, a molitvu je predvodio vlč. Darko Banfić, župnik Župe sv. Barbare iz Ruda. Prigodnim pjesmama događaj je popratio mješoviti zbor Župe sv. Barbare iz Ruda. U ime Grada Samobora nazočio je zamjenik gradonačelnice Petar Burić te predsjednik Gradskog vijeća Miran Šoić.

3

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.