Izložba skulptura od savskoga kamenja članice Likovnoga odjela Ogranka MH Samobor, gđe Zdenke Resar, otvorena je 2. lipnja 2021. godine  Radovi su nastali (oblikovani) od kamenja prikupljenog prilikom šetnji uz savsku obalu u Orešju. Izložba koju svakako preporučamo pogledati, otvorena je do 30. lipnja 2021. godine.

 

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.