U predvorju poduzeća Komunalac otvorena je Božićna izložba umjetničkih radova članova Likovnoga odjela Ogranka MH Samobor i Ogranka MH Sveta Nedjelja.
Uime Ogranka MH Samobor nazočne je pozdravila voditeljica Likovnoga odjela Snježana Zakanj Radovanić, uime Komunalca Darko Vrkljan, a izložbu je otvorio član Likovnoga odjela Ogranka MH Samobor, Željko Nemec. Svojim se radovima predstavilo petnaestak umjetnika s pedesetak uradaka. Glazbom je događaj popratio Duo MaLa, Maja Cipek i Lada Lokmer. Izložba je otvorena tijekom mjeseca prosinca 2018. godine