U emisiji Radio Samobora “Epicentar”, voditelj Prirodoslovnoga odjela Ogranka MH Samobor govorio je o dolasku najtoplijega godišnjega doba u godini te objasnio promjene koje se događaju u prirodi i okolišu koji nas okružuje.
U emisiji Radio Samobora “Epicentar”, voditelj Prirodoslovnoga odjela Ogranka MH Samobor govorio je o dolasku najtoplijega godišnjega doba u godini te objasnio promjene koje se događaju u prirodi i okolišu koji nas okružuje.