Dječji vrtić "Grigor Vitez" iz Samobora u suradnji s Likovnim odjelom Ogranka MH Samobor već treću godinu organizira oslikavanje vrtićkih prostora, kako bi boravak djece učinili još ljepšim i primamljivijim. Ove su godine članice Likovnoga odjela: Đurđica Debogović, Grozdana Korpar, Zdenka Resar i Snježana Zakanj Radovanić oslikale staklenu stijenu i vrata u vrtićkom objektu bivše vojarne Taborec.