Dječji vrtić "Grigor Vitez" iz Samobora u suradnji s Likovnim odjelom Ogranka MH Samobor već treću godinu organizira oslikavanje vrtićkih prostora, kako bi boravak djece učinili još ljepšim i primamljivijim. Ove su godine članice Likovnoga odjela: Đurđica Debogović, Grozdana Korpar, Zdenka Resar i Snježana Zakanj Radovanić oslikale staklenu stijenu i vrata u vrtićkom objektu bivše vojarne Taborec. 

 

U vrtiću 2U vrtiću

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.