U subotu 23. prosinca upaljena je i četvrta adventska svijeća, anđeoska svijeća ili svijeća ljubavi. Pjesmom su vrijeme Došašća uljepšale članice i članovi udruge Etnofletno, zbor mladih župe iz Luga Samoborskog i okupljeni građani. O značenju svijeće govorio je predsjednik Ogranka MH Samobor Gordan Črpić, a svijeću i okupljene blagoslovio je kapelan Danijel Hačko.

 

4. adv svijeca 1

 

4. adv svijeca 24. adv svijeca 3

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.