Druga  adventska svijeća koja se naziva betlehemska svijeća ili svijeća mira, upaljena je u subotu na Trgu kralja Tomislava u Samoboru. Svijeću i okupljene blagoslovio je samoborski kapelan Danijel Hačko, a u programu su sudjelovali trubač Viktor Meczner, udruga Etnofletno, zbor mladih Glasnici velikoga Kralja župe Krista Kralja iz Domaslovca i članice Književnog odjela Ogranka MH Samobor, Nada Bošković i Vlasta Mažuranić, koje su pročitale prigodne pjesme vezane uz Došašće i Božić. Uime Ogranka MH Samobor okupljene je pozdravila tajnica Lada Lokmer. Program se nastavlja sljedeće subote u 17.30 sati na glavnom gradskom trgu.2. adv. svijeca

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.