U predvorju poduzeća Komunalac otvorena je izložba likovnih radova nastalih na ovogodišnjoj likovnoj koloniji u Starigrad Paklenici, koja se već tradicionalno održava kod članice Likovnog odjela Ogranka MH Samobor, gđe Vesne Surme.

Zahvaljujući gostoljubivosti gosođe Surme umjetnici su uživali u ljepoti prirode i inspirativnim pejzažima, naglasio je Željko Nemec pri otvorenju izložbe. Radovi pokazuju različitost umjetnika u likovnom izražavanju i percepciji motiva uz primjenu različitih likovnih tehnika: akrilik, olovka, akvarel i pastel. Na izložbi građani mogu pogledati radove Đurđice Debogović, Grozdane Korpar, Vesne Surme, Maje Šmit i Snježane Zakanj Radovanić. Izlozba Starigrad Paklenica

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.