U subotu je u prostorijama Hrvatskog sabora kulture održan 36. susret hrvatskih zavičajnih književnika. Među odabranim sudionicima našli su se i članovi Književnog odjela Ogranka MH Samobor: Ljubica Šego, Andreja Sedak Benčić, Zvonko Jurčević i Zoran Perović. U kategoriji proznog stvaralaštva Ljubica Šego osvojila je priznanje za priču "Domina". U kategoriji Poezija priznanja su dobili Andreja Sedak Benčić za pjesmu "Reč po reč" i Zvonko Jurčević za pjesmu ""Napušteni škoji". Zoran Perović  dobio je Pohvalnicu za poetsko stvaralaštvo za pjesmu "Oda ženi".

36. HSK

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.