U Gradskoj vijećnici Svete Nedelje otvorena je izložba povodom četvrte obljetnice osnutka Ogranka Matice hrvatske u Svetoj Nedelji. Svečanosti su se pridružili i članovi Ogranka MH Samobor Vlasta Mažuranić, Zoran Perović i Lada Lokmer, koji su čitajući svoje stihove podijelili s domaćinima radost zajedništva čestitajući im na dosadašnjem radu i izražavajući nadu i u daljnju plodonosnu suradnju dvaju najbližih susjednih ogranaka Matice hrvatske na području Zagrebačke županije. 
 

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.